×

زندگی شما زمانی بهتر می شود که خودتان بهتر شوید.

یکی از خدمات حرفه ای نوین تک پشتیبانی سایت وردپرسی می باشد. اگر یک سایت وردپرسی دارید و برای مدیریت صحیح و رفع مشکلات آن نیاز دائمی به یک متخصص وردپرس دارید می توانید از نوین تک استفاده نمایید. سایت های وردپرسی دارای جزئیات بسیاری بوده و توسعه آن و هم چنین رفع مشکلات آن دردسر های خاص خود را دارد. ما در نوین تک کلیه امور پشتیبانی سایت شما را بر عهده خواهیم گرفت و می توانید با خیال راحت به امور مدیریت سایت خود بپردازید.

خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی نوین تک

۱- بروزرسانی منظم همه بخش ها

۲- توسعه و ویرایش بخش های مختلف (برنامه نویسی و گرافیکی)

۳- حل مشکلات و خطاهای هسته، قالب و افزونه ها

۴- افزایش سرعت صفحات قبلی و جدید سایت

۵- بررسی مداوم امنیت سایت و مانیتورینگ امنیتی

۶- رفع مشکلات سئوی مطالب

۷- پشتیبان گیری مداوم سایت

۸- تولید محتوا در صورت نیاز

۹- اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی

و تمام امور دیگر …

نحوه ی کار پشتیبانی سایت وردپرس نوین تک

نحوه ی کاری پشتیبانی سایت وردپرس نوین تک بدین صورت است که در تمام روزهای یک ماه ساعت یا ساعات خاصی به صورت همه روزه برای پشتیبانی سایت شما و انجام امور آن در نظر گرفته می شود. مثلا ساعت ۲۰ تا ۲۱ هر روز به مدت یک ماه اختصاص به امور سایت شما دارد و می توانید کلیه درخواست های خود را نیز در این فاصله ارائه نمایید و ما ملزم به انجام سریع آن ها می باشیم.

شما می توانید یک تایم مشخص از روز را به مدت یک ماه رزرو نمایید. این تایم رزرو شده در تمام طول ماه به سایت شما اختصاص داده می شود. در حال حاضر هزینه پشتیبانی ۳۰ ساعت در ماه (یک ساعت در روز)، ۲۵۰ هزار تومان می باشد. و تا حداکثر ۴ ساعت در روز قابل رزرو کردن می باشد. برای پشتیبانی های ۳۰ ساعته و ۶۰ ساعته در ماه، کل هزینه قبل از شروع کار گرفته خواهد شد و برای پشتیبانی های ۹۰ ساعته و ۱۲۰ ساعته، نصف مبلغ به صورت پیش و نصف دیگر انتهای ماه گرفته خواهد شد.

ضمنا گزارش کامل کارهای انجام شده در طول تایم به صورت روزانه به شما ارسال خواهد شد و می توانید از انجام شدن کارها اطمینان یابید.

تماس: (دارای تلگرام) ۰۹۱۱۹۱۴۰۶۲۸

درباره نویسنده:

نوین تِک بیش از 4 سال سابقه طراحی و توسعه وردپرس دارم. تمام اوقات روز رو به مطالعه و کار بر روی پروژه های وردپرسی می گذرانم. هم اکنون بیشتر پروژه های من توسعه هسته وردپرس و طراحی افزونه های مختلف می باشد. برای ارتباط با من می توانید با شماره 09119140628 تماس بگیرید. در تلگرام نیز با این شماره حضور دارم.
مشاهده سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *