×

پشتیبانی سایت وردپرسی: با قیمت مناسب

خدمات نوین تک

یکی از خدمات حرفه ای نوین تک پشتیبانی سایت وردپرسی می باشد. اگر یک سایت وردپرسی دارید و برای مدیریت صحیح و رفع مشکلات آن نیاز دائمی به یک متخصص وردپرس دارید می توانید از نوین تک استفاده نمایید. سایت های وردپرسی دارای جزئیات بسیاری بوده و توسعه آن و هم چنین رفع مشکلات آن دردسر های خاص خود را دارد. ما در نوین تک کلیه امور پشتیبانی سایت شما را بر عهده خواهیم گرفت و می توانید با خیال راحت به امور مدیریت سایت خود بپردازید.

خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی نوین تک

۱- بروزرسانی منظم همه بخش ها

۲- توسعه و ویرایش بخش های مختلف (برنامه نویسی و گرافیکی)

۳- حل مشکلات و خطاهای هسته، قالب و افزونه ها

۴- افزایش سرعت صفحات قبلی و جدید سایت

۵- بررسی مداوم امنیت سایت و مانیتورینگ امنیتی

۶- رفع مشکلات سئوی مطالب

۷- پشتیبان گیری مداوم سایت

۸- تولید محتوا در صورت نیاز

۹- اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی

و تمام امور دیگر …

نحوه ی کار پشتیبانی سایت وردپرس نوین تک

نحوه ی کاری پشتیبانی سایت وردپرس نوین تک بدین صورت است که در تمام روزهای یک ماه ساعت یا ساعات خاصی به صورت همه روزه برای پشتیبانی سایت شما و انجام امور آن در نظر گرفته می شود. مثلا ساعت ۲۰ تا ۲۱ هر روز به مدت یک ماه اختصاص به امور سایت شما دارد و می توانید کلیه درخواست های خود را نیز در این فاصله ارائه نمایید و ما ملزم به انجام سریع آن ها می باشیم.

شما می توانید یک تایم مشخص از روز را به مدت یک ماه رزرو نمایید. این تایم رزرو شده در تمام طول ماه به سایت شما اختصاص داده می شود. در حال حاضر هزینه پشتیبانی ۳۰ ساعت در ماه (یک ساعت در روز)، ۲۵۰ هزار تومان می باشد. و تا حداکثر ۴ ساعت در روز قابل رزرو کردن می باشد. برای پشتیبانی های ۳۰ ساعته و ۶۰ ساعته در ماه، کل هزینه قبل از شروع کار گرفته خواهد شد و برای پشتیبانی های ۹۰ ساعته و ۱۲۰ ساعته، نصف مبلغ به صورت پیش و نصف دیگر انتهای ماه گرفته خواهد شد.

ضمنا گزارش کامل کارهای انجام شده در طول تایم به صورت روزانه به شما ارسال خواهد شد و می توانید از انجام شدن کارها اطمینان یابید.

تماس: (دارای تلگرام) ۰۹۱۱۹۱۴۰۶۲۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


 • مهدی نیک نژاد گفت:

  با سلام
  ممنون میشم مورد به مورد جواب بدین.
  سایت وردپرس من روی یک شبکه لوکال در شرکت راه اندازی شده که به اینترنت متصل نیست و کاربران داخلی شرکت فقط میبینن.

  ۱- افزونه ارتباط وردپرس با شبکه دامین (کاربران شبکه دامین ویندوز بتونن به سایت وردپرس لاگین کنن)

  ۲- افزونه پشتیبانی (سیستم درخواست کار، مثلا کاربران وارد سایت بشن و درخواست خود را از واحدهای مختلف ثبت کنن و امکان پیگیری درخواست و اینکه در هر لحظه در چه مرحله ایه رو داشته باشن- گردش کار)

  ۳- افزونه ثبت پروژه (مثلا رئیس که پروژه تعریف کنه و کاربرانی رو واسه این پروژه مشخص کنه و هر لحظه رئیس و یا کاربران مرتبط بتونن پیشرفت پروژه و جزییات کار رو ببینند)

  ۴- سیستم انتقال فایل (کاربران با ورود به صفحه اختصاصی خودشون بتونن دیگر نفرات واحد های دیگر را بر اساس دسته بندی ببینند و براشون فایل ارسال کنن)

  ۵- سیستم ثبت روزنامه های روزانه (امکان آپلود روزانه روزنامه ها توسط شخصی خاص باشه و کاربران بتونن آرشیو روزانه روزنامه های مختلف رو سرچ و مشاهده کنن)

  ۶- سیستم انبار داری و سفارش خرید جهت اتصال به سامانه درخواست کار و پشتیبانی

  ۷- سیستم ثبت اطلاعات (کاربران خاصی امکان ثبت اطلاعاتی را داشته باشند و امکان مشاهده گزارشات توسط اشخاص خاصی وجود داشته باشد – مثلا قبوض آب و برق و .. در سایت ثبت بشه و نفرات خاصی روی این قبوض گزارشات مختلف بگیرن و مشاهده کنن.)

  ۸- ارتباط سایت وردپرسی با چند سایت دیگر که با asp ساخته شده اند (کاربران وردپرس بتونن تو اون سایتا لاگین کنن یا برعکس)

  ممنون میشم هرکدوم از گزینه ها رو بصورت جداگانه بررسی و قیمت بدین.