×

نوین تِک | پورتال تخصصی خدمات سیستم مدیریت محتوای وردپرس

گروه تلگرام چت انگلیسی، محلی است که شما می توانید با دوستان خود چت انگلیسی نمایید.

برای یادگیری زبان های برنامه نویسی رفرنس های زیادی در سطح اینترنت وجود دارد ولی این رفرنس ها معمولا یا مشکل ترجمه دارند و یا بروز نیستند . همچنین در سطوح عالی یک دانش، رفرنس های معتبر فارسی وجود ندارد و ناچاریم سراغ رفرنس های اصلی برویم که عموما به زیان انگلیسی می باشند.

مورد دیگری که اهمیت زیادی دارد ارتباط با مشتریان، کارفرمایان یا توسعه دهندگان خارجی می باشد. با توجه به پر سود بودن انجام پروژه های خارجی، دانستن زبان برای ارتباط با افراد خارجی لازم می باشد. همچنین اگر شما بخواهید مشکلات سطح بالای خود در برنامه نویسی را رفع کنید، با ارتباط با توسعه دهندگان خارجی خیلی زودتر می توانید به مقصود برسید.

اگر قصد آموزش کامل یک زبان برنامه نویسی را دارید، دوره های آموزشی سایت های معروف مثل udemy بسیار مفید است. همه این دوره ها به زبان انگلیسی می باشند.

اگر قصد رفع اشکال در کار خود را دارید سایت های گیت هاب و استک اور فلو بهترین مراجع می باشند که همه ی آنها به زبان انگلیسی هستند. در هر صورت یک برنامه نویس گریزی از یادگیری زبان انگلیسی ندارد و باید جزو برنامه های روزانه او باشد.

 

گروه تلگرام چت انگلیسی برای تقویت زبان

گروه تلگرام چت انگلیسی راهی برای تقویت زبان

روش های مختلفی برای تقویت و ارتقای زبان انگلیسی وجود دارد. با توجه به وجود نرم افزار بسیار مفید تلگرام و امکان ایجاد گروه های کاربری در آن، فضای بسیار خوبی برای کاربران ایجاد شده است که بتوانند با دوستان خود و یا حتی افراد خارجی موجود در آنها به راحتی هر چه تمام تر به گفتگو و چت بپردازند.

همانطور که می دانید اگر در فضایی قرار بگیریم که دیگر افراد به آن زبان صحبت می کنند باعث رشد زیادتر زبان می شود. لذا حضور و فعالیت در این گروه ها می تواند تاثیری زیادی داشته باشد.

ما سعی می کنیم بهترین و فعال ترین گروه ها را برای شما پیدا کرده و تقدیم شما نماییم. همچین تلاش داریم تا لینک گروه های زیر را دائم بروزرسانی نماییم تا با مشکل خرابی لینک مواجه نشوید.

دقت داشته باشید اگر از فیلتر شکن استفاده نمی کنید لینک های زیر به صورت مستقیم قابل استفاده نیستند. کافیست لینک ها رو کپی کرده و در تلگرام خود و در جایی مناسب آن را paste نمایید و سپس بر روی آن کلیک نمایید.

 

۱- گروه تلگرام چت صوتی انگلیسی (وُیس) Talk like hell

تعداد اعضا: ۲۶۰۰+ نفر

لینک گروه: https://t.me/joinchat/AAAAAD2gOUOEeLiwpwDsXw

 

۲- گروه تلگرام چت متنی انگلیسی Text Chat

تعداد اعضا: ۴۲۰۰+ نفر

لینک گروه: https://t.me/joinchat/AAAAAD4PCew7rNYwkT08jw

 

۳- گروه تلگرام آموزش انگلیسی Keep Calm and Learn English

تعداد اعضا: ۱۷۰۰+ نفر

لینک گروه: https://t.me/joinchat/AAAAAD5ZEqtvsunn6yLbRg

 

۴- گروه چت زبان انگلیسی Visual English Chatroom

تعداد اعضا: ۲۰۰۰+ نفر

لینک گروه: https://t.me/joinchat/ElLpWxDZKTsZc1mz9xOExg

 

۵- گروه چت زبان انگلیسی English Hyperchat (EHC)

تعداد اعضا: ۲۶۰۰+ نفر

لینک گروه: https://t.me/joinchat/AAAAAEG6TN8gprXqbckTEw

 

۶- گروه ویس چت زبان انگلیسی English Voice Only

تعداد اعضا: ۴۰۰+ نفر

لینک گروه: https://t.me/joinchat/ElVWTkP32ohtNiNiwbvpgw

 

به این لیست گروه های جدید اضافه خواهد شد. در صورت خرابی لینک، لتفن از طریق کامنت ها اعلام نمایید تا سریعا به روزرسانی گردد.

 

+ مرتبط: گروه پرسش و پاسخ وردپرس در تلگرام

 

درباره نویسنده:

نوین تِک بیش از 4 سال سابقه طراحی و توسعه وردپرس دارم. تمام اوقات روز رو به مطالعه و کار بر روی پروژه های وردپرسی می گذرانم. هم اکنون بیشتر پروژه های من توسعه هسته وردپرس و طراحی افزونه های مختلف می باشد. برای ارتباط با من می توانید با شماره 09119140628 تماس بگیرید. در تلگرام نیز با این شماره حضور دارم.
مشاهده سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *