×

با سلام و احترام خدمت شما مشتری عزیز و آرزوی سلامتی کامل برای جنابعالی.

بسیار خوشحالیم که قرار هست طی یک پروژه در خدمت شما باشیم و قطعا یک تجربه لذت بخش برای هر دو طرف رخ خواهد داد.

مطالب پیش رو ماحصل تجربه بلند مدت ما در حوزه توسعه وب بوده و آنقدر به آن ها ایمان داریم که برای ما تبدیل به قانون و شرط کاری شده است و مطمئن هستیم اگر هر دوی ما به آن ها پایبند باشیم، در مدت زمانی که با هم هستیم لذت برده و بعد از آن نیز همدیگر را فراموش نخواهیم کرد … ما دوست نداریم آخرین مجری شما و شما هم آخرین مشتری ما باشید :))

 

قبل از عقد قرارداد

 

۱- از ارتباط با شما خرسندیم

اولین موردی که در این پروژه برای ما مفید بوده آشنایی با شما می باشد. قطعا ایمان داریم که ارتباط با شما لذت بخش است و خیلی چیزهای جدید یاد می گیریم.

 

۲- ما صاحب این تخصص ها هستیم

شما یک پروژه مدنظر دارید. این پروژه احتمالا باید در یکی از حوزه های تخصصی زیر باشد تا ما بتوانیم آن را انجام دهیم:

  • پیاده سازی قالب اختصاصی وردپرس
  • پیاده سازی افزونه اختصاصی وردپرس
  • پیاده سازی سیستم تحت وب با لاراول

پس اگر چنین پروژه هایی دارید ما یکی از گزینه های شما برای انتخاب می باشیم و شاید بهترین گزینه ها :))

 

۳- به دنبال هزینه پروژه خودتان هستید

شما احتمالا تا الان زحمت کشیدید و نیازهای اولیه پروژه خودتان را به ما منتقل کردید و احتمالا منتظر زمان و قیمت این پروژه هستید

ابتدائا خیالتان را راحت می کنیم که هزینه کاری ما بسیار بهینه، بصرفه و معقول است (اصطلاحا نجومی نیست!) .و از جنبه مالی جای نگرانی وجود ندارد.

به خاطر همین دغدغه شما را به انجام صحیح کار معطوف می کنیم و خواهشمندیم فاکتورهای مفید دیگری مثل کیفیت کار، پیاده سازی کامل خواسته ها، زمان تحویل دقیق و … را در نظر داشته باشید.

برای کار خوب هر چقدر هزینه کنید ارزش دارد چون برای کار بد باید تا آخر هزینه بدهید … یک بار هزینه کردن بهتر از یک عمر هزینه دادن هست :))

 

۴- پروپوزال کامل پروژه اصلی ترین بخش همکاری با ماست

پروپوزال یعنی یک فایل پی دی اف شامل تمام چیزهایی که شما می خواهید پیاده شود به صورت کامل، روان و جزئی …

این بخش یکی از اصلی ترین بخش های پروژه های ها ما می باشد و خیلی بر روی آن تاکید کرده و به آن اهمیت می دهیم.

در واقع پروپوزال پروژه شما عامل اصلی شروع همکاری می باشد.

شما زحمت می کشید و اطلاعات دقیق پروژه خودتان رو به صورت فایل پی دی اف برای ما تهیه می کنید.

ما برای دریافت پروپوزال عجله نداریم و دقیق بودن آن برای ما مهم هست. چون اطلاعات درون آن معیار تعیین زمان و هزینه و مسیر اجرای پروژه شما می باشد.

البته برای رساندن آن باید به ما زمان اعلام کنید تا خدای ناکرده تاخیر در آن باعث نشود ما پروژه جدید بگیریم و کار شما عقب بیفتد.

طی حداکثر سه روز کاری باید پروپوزال به ما برسد و اگر بیشتر از آن شد ما قول نمی دهیم که پروژه شما را فعلا استارت کنیم چون ممکن است با طرف دیگری قرارداد ببندیم ولی قول میدهیم پروژه شما را در اولویت بعدی انجام قرار دهیم و هیچ پروژه دیگری را قبول نکنیم .

زمان شروع پروژه شما در آینده هم به اطلاع شما رسانده می شود تا برنامه ریزی مدنظر خودتان را انجام دهید.

برای اینکه با ویژگی های یک پروپوزال خوب آشنا شوید کافیست تا در گوگل همین کلمه را جستجو کنید. نوشتن پروپوزال حرفه ای می تواند خیلی برای شما و بالاخص ما مفید و اثربخش باشد.

حالا که زحمت کشیدید پروپوزال را تهیه کردید، به ما تحویل می دهید و ما آن را به صورت دقیق مطالعه می کنیم:

  • اضافه: اگر موردی از قلم افتاد و در نظر ما بود، آن را به شما پیشنهاد می کنیم و شما می توانید روی آن فکر کنید …
  • اصلاح: اگر خدای ناکرده یک چیز اشتباه مشاهده شد خدمت شما عرض می کنیم تا اصلاح کنید …
  • حذف: اگر خدای ناکرده به چیز اضافه ای اشاره شد، خدمت شما عرض می کنیم تا حذف نمایید …

بعد از این بررسی ها، پروپوزال پروژه شما را کاملتر از قبل می کنیم و وقتی تماما به این نتیجه رسیدید که کامل شده است، اکنون ما بررسی می کنیم چه مقدار زمان برای این پروژه نیاز هست و متناسب با آن قیمت را تعیین می کنیم.

اکنون شما می توانید تصمیم بگیرید که پروژه شما توسط ما انجام شود یا خیر. واقعا خیلی خوشحال می شویم در خدمت شما باشیم ولی آرزوی ما هم آرزوی خود شماست و اینکه پروژه شما با بهترین کیفیت ممکن انجام شود و مخصوصا یک تجربه همکاری بسیار لذت بخش را تجربه کنید.

 

۵- هزینه اعلام شده بالاست و توان پرداخت ندارم

آنقدر قیمت های ما مناسب بوده که حتی به تعداد انگشتان دست هم چنین جمله ای را نشنیدیم!

قیمت های ما قیمت طبیعی و واقعی پروژه هست و اصلا اعتقادی به قیمت های بالا نداریم. این قیمت ها بر مبنای ساعت صرف شده محاسبه می شود و بی حساب و کتاب نیست.

ضمنا تجربه بلندمدت ما در توسعه وب و انجام کارهای متعدد پشت این قضیه است و انتظار نداشته باشید قیمتی را ببینید که یک تازه کار صرفا برای جمع کردن نمونه کار به شما پیشنهاد می دهد.

اعتقاد ما این هست که شما اگر یکبار برای پروژه هزینه کنید و کار کامل تحویل بگیرید خیلی بهتر است از اینکه یک کار ناقص تحویل بگیرید و تا آخر عمر هزینه های مادی و معنوی آن ادامه دار باشد.

یک کار کامل، حرفه ای و استاندارد، زمان تحویل دقیق، پشتیبانی کامل و توسعه پذیر بودن کار و … مواردی هستند که اگر اتفاق بیفتند برای شما بسیار لذت بخش خواهند بود. به خاطر همین منظر فکری خودتان را عوض کرده و به دنبال قیمت پایین نباشید …

اگر واقعا توان پرداخت هزینه مناسب ما را هم نداشته باشید حتما برای شما تخفیف قائل می شویم و جای نگرانی وجود ندارد.

 

۶- اگر پروپوزال در حین پروژه تغییر کند؟!

زمان و هزینه تعیین شده ما بر اساس پروپوزال نهایی می باشد و اگر امکانات جدید به پروژه اضافه شود طبعا زمان بیشتری می برد و شامل هزینه نیز خواهد شد. همچنین اگر موردی از پروپوزال حذف شد از هزینه و زمان تعیین شده کسر می شود و جای نگرانی وجود ندارد.