×

زندگی شما زمانی بهتر می شود که خودتان بهتر شوید.

نوین تک فعالیت رسمی خود را از ۱۳۹۶ آغاز نمود و تاکنون تلاشش بر این بوده است که سبب بهبود وضعیت سایت های وردپرسی و توسعه هدفمند آنها شود.

ما تلاش می کنیم طرح های جدید و امکانات نویی ایجاد کنیم، نواقص وبسایت ها را برطرف کنیم و امکانات آنها را توسعه بخشیم. ما در کنار مشتریان آنها را برای داشتن یک وبسایت مناسب و کامل یاری می کنیم و خدمات ارزنده ای چون طراحی قالب وردپرس، طراحی افزونه وردپرس، ویرایش قالب وردپرس و همچنین تولید محتوای اختصاصی و بهینه شده را ارائه می دهیم.

افتخار ما این است که مشتریان پس از کار کردن با نوین تک رضایت کامل داشته و از همه ی بخش های پروژه از جمله هزینه اجرا، انجام حرفه ای و دقیق، تحویل به موقع و پشتیبانی و پاسخگویی کامل راضی بوده و تجربه شیرینی را از همکاری با ما داشته اند.

آرزوی ماست که ارزش واقعی وردپرس در کشور شناخته شده و همه بتوانند از ویژگی های قدرتمند آن استفاده کنند و توانایی کار با آن و رفع مشکلات آن را داشته باشند.

درباره نوین تک

اطلاعات کلی نوین تک

مدیر و موسس: محمد یوسفی کارشناس آی تی

آدرس: خیابان طالب آملی، کوی هنرستان، شهرک آزادگان فاز۲، کوی حافظ۲، پلاک۴۹

تلفن تماس: ۰۹۱۱۹۱۴۰۶۲۸

ایمیل: myousefi08@yahoo.com

آی دی تلگرام: novintech24

درباره نویسنده:

نوین تِک بیش از 4 سال سابقه طراحی و توسعه وردپرس دارم. تمام اوقات روز رو به مطالعه و کار بر روی پروژه های وردپرسی می گذرانم. هم اکنون بیشتر پروژه های من توسعه هسته وردپرس و طراحی افزونه های مختلف می باشد. برای ارتباط با من می توانید با شماره 09119140628 تماس بگیرید. در تلگرام نیز با این شماره حضور دارم.
مشاهده سایت